top of page
úpúpapjeoútm)_edited.jpg

Mgr. Monika Kaya
 

Učitelka matematiky pro SŠ a ZŠ

Soukromá lektorka

Vítejte na naší webové stránce,

 

jmenuji se Monika Kaya a mám za sebou dlouholetou kariéru v oblasti výuky matematiky na středních školách a druhém stupni základních škol. Věnuji se také soukromé výuce a přípravě studentů na přijímací zkoušky na střední školy a víceletá gymnázia.

Po absolvování vysoké školy jsem prohloubila své jazykové dovednosti v Německu a následně jsem strávila 18 let v Anglii. V Londýně jsem po dobu 13 let působila jako lektorka matematiky na Kingston College. Právě zde jsem se specializovala na výuku matematiky pro maturitní ročníky a přípravu studentů na maturitní zkoušku. Výuka matematiky je mou vášní, což dokládá i mé 15leté působení v oblasti hodnocení maturitních zkoušek pro Pearson, nejprestižnější britskou vzdělávací organizaci, udělující akademické a odborné kvalifikace. Pro Pearson pracuji doposud jako externí spolupracovník.

Poskytování soukromých lekcí pro studenty je neodmyslitelnou částí mé profesní kariery. V Anglii i v Česku nabízím individuální i skupinové hodiny. V Česku se specializuji převážně na přípravu studentů na přijímací zkoušky pro střední školy a osmiletá gymnázia. Je to oblast, v níž nacházím skutečné naplnění. Neskutečnou radost mi přináší sledovat, jak se mým svěřencům daří, jak postupně dosahují svých cílů a na konci jsou úspěšně přijati na svou vysněnou střední školu.

Na naši webové stránce naleznete nabídku individuálních i skupinových lekcí. Můžete si vybrat mezi prezenční a online výukou. Prezenční výuka probíhá buď v prostorách jazykové školy Academy EvE v centru Uherského Hradiště, či u mě doma. Pro ty, kteří preferují online výuku, mám připravený specializovaný online software ZITEBOARD. Tento nástroj umožňuje interaktivní výuku v reálném čase a veškeré materiály zůstávají uloženy a zpřístupněny pro studenta za účelem opakování či vypracování domácích úkolů.

 

Pokud si přejete, aby vaše dítě mělo co nejlepší přípravu na přijímací zkoušky, neváhejte

nás kontaktovat.

 

Těším se na spolupráci!

bottom of page