top of page
DSC_1042.JPG

Mgr. Ing. Petra Zemčíková, BBS

Strategická komunikace, PR

a osobnostní rozvoj

Příprava na středoškolské přijímačky z češtiny s tiskovou mluvčí.  

 

Jsem přesvědčena, že o přijetí na vysněnou školu rozhoduje práce na sobě nad rámec školního rozvrhu a základních povinností.

 

Čeština je mou každodenní obživou a její soukromou výukou a přípravou studentů na přijímací zkoušky na střední školy a víceletá gymnázia se věnuji několik let. Je to přirozené doplnění mé hlavní profese - strategické komunikace včetně rozvoje veřejně činných osob na celostátní úrovni.

 

Individuálním a systematickým přístupem tak připravuji děti nejen na samotný den příjímacích zkoušek, ale také na zvládnutí systému vzdělávání po něm. Rozvíjím v dětech samostatnost, osobní zodpovědnost i vůli.

 

Vedle dané metodiky testů a zadání k přijímacím zkouškám pracuji rovněž na odbourání stresu a zlepšování koncentrace. Své studenty také vedu řízenými dechovými cvičeními k harmonizaci těla a mysli vycházejícími z jógové praxe.

 

Příprava musí bavit. Den příjímacích zkoušek nemá být trest, ale nový začátek. A já se těším z každého úspěšného začátku mých svěřenců, z jejich raketového rozvoje a radosti ze života jejich i jejich rodičů.

 

Petra

bottom of page