top of page

Skvělá, empatická paní učitelka která rychle a srozumitelně vysvětlila učivo matematiky.Syn se těšil na každou hodinu s Monikou.Ochotně se přizpůsobila časovým požadavkům a doučila vše co ve škole nestihl.Rozhodně doporučuji !

Ester H.

Doučování mé dcery paní Monikou bylo od samého začátku naprosto skvělé. Nekonečná vlna pozitivní energie z ní čiší na dálku, vše vysvětlí s úsměvem na tváři. Dcera byla maximálně spokojena a na přijímací zkoušky dokonale připravena. Rozhodně doporučuji!

Lucie A.

Monika doučovala mého syna matematiku a připravovala ho na přijímací zkoušky na střední školu. Doučování bylo vždy příjemné a hlavně přínosné, syn se v přijímacích zkouškách z matematiky umístil na předních místech a v současné době patří v matematice mezi premianty......

Marcela T

Doučování z češtiny od Petry mohu jen doporučit. Se vším maximální spokojenost, přístup k žákům úžasný. Danou látku dokáže skvěle vysvětlit a hlavně se mi pokaždé snažila pomoci. Tímto moc děkuji a vřele doporučuji.

Jirka, dnes už maturant

Doučovaní mohu velmi doporučit. Po covidové školní karanténě jsem absolutně nebyl schopný naskočit zpátky do režimu. Tento kurz mi s tím velmi pomohl. Po několika hodinách jsem cítil pozitivní výsledky! Při přijímacích zkouškách jsem byl téměř bez stresu a cítil jsem se sebevědoměji, ať to mělo dopadnout jakkoliv.

 

Adam, maturant GUH

Kdyby se mě dneska někdo zeptal, jestli mě tato příprava pomohla se připravit na přijímací zkoušky, bez váhání bych odpověděl ano.

Naučil jsem se zde mnoha věcem. Že díky skvělému systému přípravy je možné dokázat cokoliv, s dobrou společnosti se skvěle učí i motivuje.  A taky jak si zachovat klidnou hlavu i přes velký stres či nedostatek času.

Jsem nesmírně rád, že jsem se této přípravy mohl zúčastnit a chtěl bych poděkovat Petře, neboť za touto přípravou stála ona a vždy pomáhala, když jsem si už dál nevěděl rady kudy kam.

 

Vojta,  GUH maturant 

Paní Monika je úžasná, empatická lektorka. Dokáže vše potřebné vysvětlit do podrobností a připravit žáky- studenty na jejich důležitou zkoušku. Mohu jen doporučit! Můj syn od ní pochopil vše, co potřeboval a dostal se na vybranou SŠ, kam chtěl. Díky

Martina K.

Paní lektorka je odborník ve svém oboru. Připravovala mého syna letos na přijímací zkoušky z matematiky na gymnázium (v přijímacích zkouškách na obě gymnázia se syn umístil na předních místech). Oceňuji velmi individuální přístup paní lektorky, přesné zaměření výuky, což byl můj požadavek, schopnost výborné komunikace se studentem, schopnost vysvětlení dané problematiky a velmi příjemné prostředí. Moc děkuji a doporučuji.

Petra H.

Velmi sympatická a spolehlivá lektorka, která mě dokonale doučila matiku na zkoušky na gympl. Nepamatuji si u ostatních doučování, že by hodina utekla tak rychle a přitom i zábavně. Naprosto dopuručuji všem, kteří se potřebují doučit cokoli z matiky :)

Arty B.

Myslím, že jen díky přípravě na přijímačky z matematiky u Moniky se syn dostal na střední školu, takže to je to nejlepší doporučení jaké může být. Vstřícnost, komunikace a to , že doučování syn nebral jen jako nutné zlo, ale chodil k Monice rád je jen další plus. Takže díky moc!

Michal G.

 Monička je prostě jednička :-) Špičkové doučování, které prostě nemá chybu. Sympatická, empatická, energická, vstřícná, stále s úsměvem a pozitivní náladou. Má výbornou vysvětlovací schopnost, takže student je schopný danou látku pochopit za jednu lekci. Umí to srozumitelně vysvětlit na rozdíl od jiných. Moc synovi pomohla. Bez ní by to nezvládl. Děkuji ti a vřele tě doporučuji :-)

Jana P

Představte si hodinu matematiky, na kterou se opravdu těšíte. Víte, že vaše učitelka bude za každých okolností usměvavá a přátelská a její nadšené zvolání: No to je ale krásná chyba! vás bude hřát ještě dlouho po skončení lekce. Monika totiž ví – tak jako všichni dobří učitelé – že právě na všech těch drobných škobrtnutích se člověk nejlépe naučí dělat věci správně.

Jana M

Napište recenzi

Pokud máte nějaký požadavek, kontaktujte nás zde

bottom of page